Cubox

Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

Wysokiej klasy skrzynki pocztowe Cubox bez podświetlenia

Dostępne w tej kategorii naszego sklepu z produktami do oznakowania domu skrzynki pocztowe Cubox bez podświetlenia to idealne rozwiązanie dla wszystkich osób, które lubią minimalizm. Ich prosta bryła i klasyczny wygląd sprawiają, że niepodświetlane skrzynki pocztowe Cubox pasują do każdego domu: nowego w stylu industrialnym i tego kilkunastoletniego ze spadzistym dachem i kwiatami na parapecie.

Personalizowane skrzynki pocztowe Cubox

Skrzynki pocztowe Cubox, które znajdziecie na tej stronie, są wykonywane na Wasze indywidualne zamówienie. Unikalny desing i najwyższa jakość wykonania sprawią, że Wasza korespondencja będzie zawsze bezpieczna, niezależnie od tego czy na skrzynkę pada deszcz, śnieg czy grad. Wybierz nasze produkty i raz na zawsze pożegnaj przemoczone listy oraz zniszczone pocztówki od bliskich.

Skrzynki na listy Cubox od CUCUDO

Znajdujące się w naszej ofercie skrzynki na listy Cubox posiadają solidny zamek, dzięki któremu Wasza korespondencja nie będzie narażona na kontakt z osobami trzecimi. Zaopatrzycie się u nas w skrzynki w wielu kolorach i wzorach, od tych gładkich, przez te imitujące marmur, aż do tych przypominających drewno. Z asortymentu CUCUDO, każdy z pewnością wybierze wzór, który przypadnie mu do gustu.