Tabliczki adresowe LED

Wyświetlanie 1–12 z 114 wyników

Wyświetlanie 1–12 z 114 wyników

Tabliczki adresowe LED – dlaczego warto się na nie zdecydować?

Zastanawiasz się, dlaczego warto zdecydować się na znakowanie posesji przy pomocy tabliczki adresowej LED? Śpieszymy z odpowiedzią. Jest to rozwiązanie, które spełnia dwa wymogi, nakładane przed Państwo na właścicieli nieruchomości. Po pierwsze obowiązek umieszczenia na ścianie domu lub innego budynki tabliczki z adresem, a po drugie obowiązek oświetlenia numeru domu, w celu identyfikacji konkretnego budynku nawet po zmroku. Dzięki temu, że zamontujemy na elewacji tabliczki adresowe LED, możemy czuć się dużo bezpieczniej i mieć tym samym pewność, że w razie ewentualnej potrzeby, służby ratunkowe, takie jak straż, pogotowie ratunkowe czy policja, bez problemu zlokalizują nasz dom i trafią pod wskazany przez nas adres. W sytuacjach zagrożenia życia liczy się każda sekunda, więc nie będzie błędnym stwierdzenie, że tabliczki adresowe LED naprawdę są w stanie uratować ludzkie życie.

Jakie tabliczki adresowe LED znajdziesz w ofercie CUCUDO?

W ofercie sklepu internetowego CUCUDO zakupicie najwyższej klasy tabliczki adresowe LED, do których produkcji wykorzystano materiały i podzespoły maksymalnie odporne, na nawet najtrudniejsze warunki pogodowe. Burze, deszcze, grad, śnieg, silne słońce – zniosą wszystko. Różne kolory i modele to gwarancja, że znajdziecie tu ten idealny. W tej kategorii mamy podświetlane tabliczki adresowe o wymiarach:

  • 15 x 66
  • 40 x 30
  • 30 x 40
  • 30 x 20
  • 25 x 25
  • 35 x 35

Wygodne tabliczki adresowe LED

Jak już wspominaliśmy, podświetlenie numeru domu jest obowiązkowe. Właściciel nieruchomości musi zamieścić na niej oświetloną tabliczkę z adresem, ponieważ w przeciwnym wypadku, może na niego zostać nałożona kara grzywny. Oczywiście, możecie zdecydować się na podświetlenie standardowej tabliczki z adresem bez podświetlenia, np. zewnętrznym kinkietem, jednak będzie to od was wymagało pamiętania codziennie o uruchomieniu go. Tabliczki adresowe LED są wygodne, gdyż nie wymagają obsługi, zapewniając Wam jednocześnie genialny design, nowoczesne wzornictwo i świetny wygląd. Na wasze życzenie mogą one zostać wyposażone we wbudowany czujnik zmierzchowy.