o nas

O nas

CUCUDO – TU SIĘ TWORZĄ CUDA!

Kreatywność to cecha, która sprawia, że to, co dominuje w naszej wyobraźni, może stać się rzeczywistością. Potrzebne są jednak odpowiednie umiejętności, pozwalające skutecznie realizować projekty, tworzące się w naszym umyśle. CUCUDO to zespół kreatywny, przepełniony pasją i ogromną miłością do przedmiotów pięknych, wyjątkowych oraz oryginalnych. Artyści, rzemieślnicy i projektanci połączyli swoje siły i wspólnie tworzą nowoczesne tabliczki adresowe oraz unikalne podświetlane napisy, które zdecydowanie wyprzedzają aktualne trendy.

Nad każdym produktem pracuje kilka osób:

  • Projektanci – prawdziwi indywidualiści, doświadczeni ludzie, obserwujący świat mody i designu. Tworząc nowe produkty, wprowadzają nowe trendy.
  • Rzemieślnicy – twórcy piękna i wizji projektantów. Wszystkie nasze produkty wykonywane są na profesjonalnych maszynach. Składane ręcznie z ogromną precyzją oraz dokładnością, z troską o ich unikatowy wygląd, ale też trwałość.
  • Artyści – stawiają kropkę nad „i” przy każdym realizowanym projekcie. Ich manualne zdolności są niezbędne, aby produkty, które powstają w naszej firmie, zachwycały finezyjnością, oryginalnością i nowoczesną estetyką.

Projektujemy, tworzymy i sprzedajemy nowoczesne oznakowania budynków i dekoracje weselne